počet produktů: 0
cena: 0 CZK
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 52
dnes: 661

Teraco nebo dlažba?

O nás

 

Historie našeho koupelnového studia sahá až do roku 1994. V tomto roce jsme se ještě jako součást firmy Skroll, s.r.o. stali výhradním zástupcem renomovaného výrobce hydromasážních bazénků, kanadské firmy Beachcomber pro Českou republiku.

Při prodeji, instalaci a servisování Hottubů Beachcomber jsme se stále více setkávali s požadavky našich klientů na komplexní služby. Proto jsme své služby stále rozšiřovali. Nejprve o prodej jednotlivých sanitárních komponentů (vany, masážní vany, sprchové zástěny a kouty a vodovodní baterie). Vždy jsem kladli veliký důraz na prodej kvalitních značkových výrobků od známých evropských výrobců. Abychom svým klientům mohli nabídnout osvědčené produkty s vysokou užitnou hodnotou.

Na začátku tohoto tisíciletí jsme své služby rozšířili na kompletní servis koupelnového a welness studia. Svým klientům nabízíme kompletní portfolio služeb od základní konzultace, přes architektonický návrh s 3D zobrazením, výběr jednotlivých zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb, zpracování cenové kalkulace, výkresovou dokumentaci pro provádějící pracovníky, až po kompletní realizaci tzv. „na klíč“. Samozřejmě každý klient si z naší nabídky vybere to, co mu vyhovuje.

Při spolupráci s námi získáte naprosto individuální přístup k vašim potřebám a představám. Víme, že stavba nebo rekonstrukce koupelny je poměrně náročná činnost, kterou většina z vás podstupuje jenom několikrát za život. Proto se snažíme s maximálním úsilím vám toto ulehčit a zjednodušit. Ale nikdy ne za cenu špatného výsledku.

Nesnažíme se vás, naše klienty,  oslnit jen nejnižší cenou. Snažíme se, abyste u nás našli co nejkomplexnější služby za přiměřenou cenu.

Naším cílem je vaše maximální spokojenost nejen při úhradě faktury, ale hlavně vaše spokojenost i po mnoha měsících a letech používání koupelny.

To, že se k nám mnoho našich klientů opakovaně vrací, nás stále utvrzuje v přesvědčení, že orientace na komplexnost služeb, kompetentní poradenství, pečlivost a důslednost při přípravě i realizaci zakázek a v neposlední řadě na kvalitní záruční i pozáruční servis všech dodávaných produktů je pro dlouhodobou spokojenost vás zákazníků mnohem víc, než krátkodobá radost z velmi levného, ale často nekompletního nákupu bez jakýchkoliv následných služeb.

Vyzkoušejte nás, a my uděláme maximum pro vaši dlouhodobou spokojenost.

Kolektiv firmy Aquaskroll.

 

X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací

Souhlasím
Odejít ze stránek