počet produktů: 0
cena: 0 CZK
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 53
dnes: 694

Teraco nebo dlažba?

nejnovější produkty
Držák ručníků Mosaz
Novinka
873 CZK
WC štětka Mosaz
Novinka
833 CZK
Mýdlenka skleněná Mosaz
Novinka
546 CZK
Kruh Mosaz
Novinka
575 CZK
Šestiháček Mosaz
Novinka
843 CZK
Věšáček Mosaz  - kopie
Novinka
288 CZK
Věšáček dvojitý Mosaz
Novinka
437 CZK
Věšáček Mosaz
Novinka
387 CZK

O nás

 

Historie našeho koupelnového studia sahá až do roku 1994. V tomto roce jsme se ještě jako součást firmy Skroll, s.r.o. stali výhradním zástupcem renomovaného výrobce hydromasážních bazénků, kanadské firmy Beachcomber pro Českou republiku.

Při prodeji, instalaci a servisování Hottubů Beachcomber jsme se stále více setkávali s požadavky našich klientů na komplexní služby. Proto jsme své služby stále rozšiřovali. Nejprve o prodej jednotlivých sanitárních komponentů (vany, masážní vany, sprchové zástěny a kouty a vodovodní baterie). Vždy jsem kladli veliký důraz na prodej kvalitních značkových výrobků od známých evropských výrobců. Abychom svým klientům mohli nabídnout osvědčené produkty s vysokou užitnou hodnotou.

Na začátku tohoto tisíciletí jsme své služby rozšířili na kompletní servis koupelnového a welness studia. Svým klientům nabízíme kompletní portfolio služeb od základní konzultace, přes architektonický návrh s 3D zobrazením, výběr jednotlivých zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb, zpracování cenové kalkulace, výkresovou dokumentaci pro provádějící pracovníky, až po kompletní realizaci tzv. „na klíč“. Samozřejmě každý klient si z naší nabídky vybere to, co mu vyhovuje.

Při spolupráci s námi získáte naprosto individuální přístup k vašim potřebám a představám. Víme, že stavba nebo rekonstrukce koupelny je poměrně náročná činnost, kterou většina z vás podstupuje jenom několikrát za život. Proto se snažíme s maximálním úsilím vám toto ulehčit a zjednodušit. Ale nikdy ne za cenu špatného výsledku.

Nesnažíme se vás, naše klienty,  oslnit jen nejnižší cenou. Snažíme se, abyste u nás našli co nejkomplexnější služby za přiměřenou cenu.

Naším cílem je vaše maximální spokojenost nejen při úhradě faktury, ale hlavně vaše spokojenost i po mnoha měsících a letech používání koupelny.

To, že se k nám mnoho našich klientů opakovaně vrací, nás stále utvrzuje v přesvědčení, že orientace na komplexnost služeb, kompetentní poradenství, pečlivost a důslednost při přípravě i realizaci zakázek a v neposlední řadě na kvalitní záruční i pozáruční servis všech dodávaných produktů je pro dlouhodobou spokojenost vás zákazníků mnohem víc, než krátkodobá radost z velmi levného, ale často nekompletního nákupu bez jakýchkoliv následných služeb.

Vyzkoušejte nás, a my uděláme maximum pro vaši dlouhodobou spokojenost.

Kolektiv firmy Aquaskroll.

 

X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací

Souhlasím
Odejít ze stránek