počet produktů: 0
cena: 0 CZK
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 54
dnes: 679

Teraco nebo dlažba?

nejnovější produkty
Držák ručníků Mosaz
Novinka
873 CZK
WC štětka Mosaz
Novinka
833 CZK
Mýdlenka skleněná Mosaz
Novinka
546 CZK
Kruh Mosaz
Novinka
575 CZK
Šestiháček Mosaz
Novinka
843 CZK
Věšáček Mosaz  - kopie
Novinka
288 CZK
Věšáček dvojitý Mosaz
Novinka
437 CZK
Věšáček Mosaz
Novinka
387 CZK

Neobyčejné kuchyně

Při rekonstrukci koupelny se většinou řeší i kuchyň. Zvláště při předělávání jádra.

 

Z tohoto důvodu jsme pro vás hledali kvalitního dodavatele neobyčejných kuchyní na míru, kteří dokážou splnit většinu vašich požadavků a přání. Po dlouhodobých zkušeností s firmou Lebon, která vyrábí nábytek na míru i pro naše koupelny, vám chceme nabídnout jejich kuchyně.

 

 

 

 

Pečlivě pracujeme s představami, požadavky a možnostmi klienta. Vypracujeme vám komplexní řešení vaší kuchyně od návrhu až po konečnou montáž. Záleží především na vašich potřebách a vašem vkusu. V dnešní době není jednoduché se orientovat v široké nabídce materiálů a možností vnitřního vybavení kuchyně. Stejně tak je mnohdy obtížné zvolit nejvhodnější využití prostoru, který je k dispozici.

Jsme připraveni pomoci vám s výběrem nejvhodnějšího typu kuchyně pro váš stávající interiér. Pomůžeme také vybrat barevné kombinace čelních ploch a pracovní desky vaší kuchyně.

Sledujeme nejmodernější trendy a při výrobě kuchyní využíváme nejnovější technologie a vyzkoušené postupy.

Naše výroba kuchyní na zakázku vám umožní sestavit moderní, estetickou, účelnou a praktickou kuchyň.

Pokud si zatím moc nejste jisti podobou vaší kuchyně nebo máte pouze mlhavou představu, rádi vám pomůžeme s výběrem. Díky nepřeberným možnostem v nabídce špičkových materiálů a špičkovému zpracování dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací

Souhlasím
Odejít ze stránek